Vážení zákazníci, otevřeli jsme nové Centrum ojetých vozů - navštivte nás na adrese U Stavoservisu 646/1a, Praha 10 - Malešice. Těšíme se na Vás

27 let na trhu, 6 showroomů, 6 značek

Vyberte si z 250 skladových vozů

Touareq - SUV nové generace

SUV nové generace. Sebevědomý design nového vozu Touareg, který definují přímé linie, vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy, jako je elektromechanická stabilizace naklánění, světlomety využívající technologii LED-Matrix – „IQ. Light“ a digitální palubní deska „Innovision Cockpit“ posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze.

18.07.2018

NOVÝ CENÍK SERVISNÍCH SLUŽEB

Vážení zákazníci, od 1.7.2018 jsme pro Vás připravili nový ceník servisních služeb. Pro zákazníky s vozy staršími 4 let nabízíme 10% slevu z ceníkové sazby.

03.07.2018

LIMITOVANÁ EDICE FIFA WORLD CUP™ SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 140 000 KČ

28.06.2018

ŠKODA Handy - naplno bez bariér

Cílem programu ŠKODA Handy je pomáhat osobám se sníženou pohyblivostí opět získat mobilitu. Poskytneme Vám poradenství a jsme připraveni Vám pomoci s nákupem nového vozu za zvýhodněnou cenu. Přiblížíme Vám možnosti financování Vašeho vysněného auta, představíme Vám zvýhodněné ŠKODA Pojištění a zajistíme optimalizaci a provedení nezbytných úprav, díky kterým svůj vůz plně ovládnete. Vstupte do světa ŠKODA Handy a objevte nové rozměry neomezené mobility a svět plný nabitých výhod šitý na míru Vašim potřebám.

28.06.2018

E-voluce automobilu

Jízda s elektrickým pohonem přináší více radosti, než byste si dokázali představit. Již od první otáčky motoru je totiž k dispozici maximální krouticí moment a díky převodovce, která má pouze jeden rychlostní stupeň, vůz zrychluje bez přerušení přenosu hnací síly.

04.06.2018