Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

17. ledna, 2022

Direct auto

Co je vlastně Direct auto?

Vážení klienti,

rádi bychom se s vámi podělili o jednu novinku! Od roku 2021 jsme součástí Direct auta, nově vznikající sítě autocenter!

Direct auto stavíme na hodnotách

Jednoduchost, rychlost, poctivost a přátelskost. Na těchto čtyřech hodnotách vzniká Direct auto, které patří do skupiny Direct family. Mezi naše dealerství spadá AutoTrio Praha, NH Car a Autocentrum KEI. Navazujeme tak na letitou tradici zavedených dealerství a chceme je posunout ještě o level dál.

Zážitek pro všechny, výhody pro klienty Directu

Autoservisy a autoslužby pod hlavičkou Direct auto budou zaměřené na to, aby klientům poskytly ten nejlepší zážitek. „Klientům nabídneme normální a poctivé autoslužby. Cílem není postavit další autoservisy v řadě, ale vytvořit výjimečné místo, kam budete jezdit rádi a rádi své auto svěříte do našich rukou. V propojení s Direct pojišťovnou se navíc budeme moci o klienty postarat od začátku až dokonce, abychom kompletně ošetřili mobilitu našich klientů,“ vysvětluje Petr Lehký, ředitel nově vznikajícího Direct auta. Nepůjde tedy jen o servis, Direct auto klientům nabídne i prodej a koupi jejich vozu tak, aby to pro ně bylo co nejpříjemnější.

Na co se můžete těšit do budoucna?

I když je vše teprve na začátku, už nyní vznikají konkrétní nápady, jak autoslužby vylepšit. Jednou z prvních vlaštovek je garance mobility pro všechny klienty Direct family zdarma. Více informací o projektu se dozvíte zdeDalší vlaštovkou bude Direct PitStop projekt, se kterým chceme inovovat oblast pneuservisů. Postupně budeme tvořit značku Direct auto v souladu s naším posláním a také odkrývat naše plány, které budou zaměřené na skvělý klientský zážitek podtržený řemeslnou kvalitou. Základní informace naleznete na našem webu: www.direct-auto.cz  

O Direct family

Direct family je skupina firem, která zahrnuje Direct pojišťovnu, Fidoo a od roku 2021 také Direct auto. Celá skupina má obrat ve výši více než 5 miliard korun a obsluhuje 450 tisíc klientů. Direct family vznikla a roste na pevných hodnotách s cílem dodávat špičkový klientský zážitek. Všechny firmy v rámci skupiny VIGO mají za cíl posouvat hranice a standardy  daného odvětví. Skupinu vlastní VIGO Investments v čele s Pavlem Řehákem.