Vážení klienti,

rádi bychom se s vámi podělili o jednu novinku! Od roku 2021 jsme součástí Direct auta, nově vznikající sítě autocenter!

Co je vlastně Direct auto? 

Direct auto stavíme na hodnotách

Jednoduchost, rychlost, poctivost a přátelskost. Na těchto čtyřech hodnotách vzniká Direct auto, které patří do skupiny Direct family. Mezi naše dealerství spadá AutoTrio Praha, NH Car a Autocentrum KEI. Navazujeme tak na letitou tradici zavedených dealerství a chceme je posunout ještě o level dál.

Zážitek pro všechny, výhody pro klienty Directu

Autoservisy a autoslužby pod hlavičkou Direct auto budou zaměřené na to, aby klientům poskytly ten nejlepší zážitek. „Klientům nabídneme normální a poctivé autoslužby. Cílem není postavit další autoservisy v řadě, ale vytvořit výjimečné místo, kam budete jezdit rádi a rádi své auto svěříte do našich rukou. V propojení s Direct pojišťovnou se navíc budeme moci o klienty postarat od začátku až dokonce, abychom kompletně ošetřili mobilitu našich klientů,“ vysvětluje Petr Lehký, ředitel nově vznikajícího Direct auta. Nepůjde tedy jen o servis, Direct auto klientům nabídne i prodej a koupi jejich vozu tak, aby to pro ně bylo co nejpříjemnější.

Na co se můžete těšit do budoucna?

I když je vše teprve na začátku, už nyní vznikají konkrétní nápady, jak autoslužby vylepšit. Jednou z prvních vlaštovek je garance mobility pro všechny klienty Direct family zdarma. Více informací o projektu se dozvíte zde. Další vlaštovkou bude Direct PitStop projekt, se kterým chceme inovovat oblast pneuservisů. Postupně budeme tvořit značku Direct auto v souladu s naším posláním a také odkrývat naše plány, které budou zaměřené na skvělý klientský zážitek podtržený řemeslnou kvalitou. Základní informace naleznete na našem webu: www.direct-auto.cz  

O Direct family

Direct family je skupina firem, která zahrnuje Direct pojišťovnu, Fidoo a od roku 2021 také Direct auto. Celá skupina má obrat ve výši více než 5 miliard korun a obsluhuje 450 tisíc klientů. Direct family vznikla a roste na pevných hodnotách s cílem dodávat špičkový klientský zážitek. Všechny firmy v rámci skupiny VIGO mají za cíl posouvat hranice a standardy daného odvětví. Skupinu vlastní VIGO Investments v čele s Pavlem Řehákem.