Dlouhodobý pronájem – operativní leasing pro firmy i soukromé osoby | NH Car

Dlouhodobý pronájem automobilu je vlastně operativním leasingem, který dnes není určený jen firmám, ale mohou jej využívat i soukromé osoby. Tato forma užívání nového vozu přináší celou řadu výhod.

Dnes již nemusíte nový automobil bezpodmínečně vlastnit, abyste jej mohli využívat zcela podle svých potřeb. Naopak. Moderní a stále oblíbenější formou užívání nového automobilu je dlouhodobý pronájem, který už dávno není vyhrazena pouze firemním zákazníkům. Právě díky příbuznosti s klasickým firemním operativním leasingem, se pro dlouhodobý pronájem určený běžným motoristům vžil pojem Operativní leasing pro soukromé osoby.

Dlouhodobý pronájem je určený všem, kteří si chtějí především užít jízdu v novém moderním bezpečném automobilu a veškeré starosti spojené s provozem auta chtějí pustit z hlavy. U dlouhodobého pronájmu není vyžadována žádná prvotní splátka (akontace) a před uzavřením smlouvy jsou naprosto transparentně definovány pravidelné měsíční splátky v neměnné výši včetně všeho, co je v nich zahrnuto, přičemž doba pronájmu i kilometrový limit jsou nastaveny tak, aby zcela vyhověly drtivé většině uživatelů.

Měsíční splátky zahrnují veškeré náklady na předepsané servisní úkony a údržbu vozu, kompletní pojištění včetně havarijního a součástí těchto produktů dokonce bývá, kromě dalších benefitů, i sada zimních pneumatik.  Na uživatele pak zbývá pouze tankování a ježdění. Další velkou výhodou dlouhodobého pronájmu je i rychlé vyřízení – v případě splnění podmínek a zvolení vozu, který je v NH Car k dispozici, lze s novým vozem odjet víceméně okamžitě.

Kontaktujte nás pomocí formuláře.

Napište nám zprávu