Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

19. dubna, 2021

Elektrické Ducato, které vyniká!

První čistě elektrický model (BEV) e-Ducato, který oproti konkurenci vyniká svými vlastnostmi a nabízí více možností a konfigurací.

Automobilový průmysl, tak jak jsme ho dosud znali, se výrazně mění a běžné spalovací motory vlivem přísných regulací emisí CO2 ze strany Evropské unie jsou na ústupu. Je naší odpovědností na tuto skutečnost reagovat a být připraveni na novou éru automobilismu. Proto je mi ctí do našeho portfolia přivítat první čistě elektrický model (BEV) – elektrické Ducato (model 505), které oproti konkurenci vyniká svými vlastnostmi a nabízí více možností a konfigurací:

- nejširší nabídka verzí na trhu, podobná klasickému Ducatu (verze dodávka, prosklená a    poloprosklená dodávka, kabina, osobní verze Combi a Panorama) - osobní verze budou k dispozici ve druhé polovině roku 2021.
- verze Van s rozměry L2H1 - L4H3, kabina s rozměry L2 - L4, osobní verze L2H2.
- na výběr 2 kapacity baterií - 47 kWh nebo 79 kWh.
- nejdelší dojezd na trhu užitkových vozidel - až 370 km podle WLTP.
- nejširší možnosti nabíjení - 6,6 kW - 22 kW střídavým proudem (AC) nebo 50 kW stejnosměrným proudem (DC), případně z klasické zásuvky 230 V.
- záruka, servis a rozšířená asistenční služba na 5 let / 120 000 km zdarma ke všem vozidlům.

Více informací a možnost předváděcí jízdy u našich prodejců v NH Car FIAT na Strahově.

Lukáš Dusík  
lukas.dusik@nhcar.cz 
+420 739 260 953 

Martin Prask
martin.prask@nhcar.cz
+420 739 305 168

Sledujte nás