1. října, 2020

NOVÝ FIAT 500X

FIAT 500X ve výbavě SPORT a CITY CROSS s automatickou i manuální převodovkou.

Jestli hledáte obyčejný, nezajímavý vůz, jste na špatné adrese! 500X Sport je pro odvážné a sebevědomé. Má totiž hříšnou duši i tělo a jeho sportovní a poutavý vzhled očaruje každého.

Díky zcela novým a odvážně krásným 19“ kolům z lehkých slitin obutým do vysoce výkonných pneumatik bude jízda ulicemi bezpečná a zábavná.

Pravidla, která je potřeba dodržovat? Ne, díky! S Fiatem 500X Sport nastavíte vlastní. Okouzlete sexy sportovním vzhledem díky nové červené barvě Seduzione (volitelně), zatmaveným sklům, odvážně krásným 19“ litým kolům (volitelně), exkluzivnímu logu SPORT a dvojité chromované koncovce výfuku.

Mnozí zůstávají ve své komfortní zóně, protože se bojí. Ale odvážní si mohou užívat nádherný a pohodlný interiér. Nastupte do nového modelu 500X Sport a potěšte se novými sportovními sedadly, exkluzivní palubní deskou s čelní částí v krásné šedé úpravě a logem 500 nebo Alcantarou na volantu a nad TFT displejem (volitelně).

Mějte vše pod kontrolou, a to jediným dotykem. S mnultimediálním systémem UconnectTM se 7" dotykovou obrazovkou v HD rozlišení se službami Live můžete snadno připojit svůj chytrý telefon k vozidlu a intuitivně ovládat hudbu, aplikace, kontakty a mapy, aniž byste přestali sledovat vozovku před sebou.

Funkce zrcadlení chytrého telefonu Vám umožňuje používat chytrý telefon snadno a bezpečně i na palubě vozu. Propojení je snadné a Vy můžete získávat směrové instrukce z navigace telefonu, telefonovat, přijímat a odesílat textové zprávy nebo přehrávat hudbu, a to bez rozptylování.

Více informací a možnost předváděcí jízdy u našich prodejců v NH Car FIAT na Strahově.

Lukáš Dusík 
lukas.dusik@nhcar.cz
+420 739 260 953

Martin Prask 
martin.prask@nhcar.cz
+420 739 305 168

Sledujte nás