Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

28. února, 2020

Fiat Professional na CNG

Přejděte na pohon CNG a ušetřete vaše firemní náklady s užitkovými vozy Fiat Ducato, Doblò a Fiorino

Společnost Fiat Professional se pyšní nejširší paletou modelů s pohonem na CNG. První vůz s tímto pohonem byl uveden na trh již v roce 1997. Vozidla na CNG vznikají přímo ve výrobním závodu s verzemi na ostatní druhy pohonu a tato vozidla jezdí ve flotilách u celé řady zákazníků.
Obecně je pohon na CNG velice ekologické a nákladově efektivní řešení. Vzhledem k dlouhodobé preferenci rozšíření tohoto paliva je zákonem stanovena nízká spotřební daň, díky čemu je palivo CNG levnější než běžná paliva Natural či Diesel. Vozidla s pohonem CNG nabízí nižší nebo srovnatelnou spotřebu paliva. Bezpečnost těchto vozidel je vzhledem k velmi přísným bezpečnostním zkouškám a opatřením totožná s bezpečností vozů na v současnosti běžná paliva. Samozřejmostí je široká síť čerpacích stanic po celé České republice. 

Vozy Fiat professional naleznete zde

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše prodejce. 

 

Lukáš Dusík
prodejce vozů Fiat, Fiat professional

Sledujte nás