Výhodné financování pro vozy Kia - NH Car Praha Strahov a Čestlice

Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší a nejvýhodnější způsob financování a pojištění Vašeho nového či ojetého automobilu značky Kia.

Vybrali jste si vůz značky KIA a hledáte nejlepší způsob jeho financování? Rádi Vám poradíme a jako velký a zkušený prodejce automobilů Vám můžeme nabídnout i lepší podmínky, než je běžné. Jste soukromá osoba, živnostník, nebo firma a přemýšlíte, zdali je pro Vás lepší úvěr, finanční leasing, operativní leasing či dlouhodobý pronájem? Přijďte, a společně najdeme správný způsob financování, který je pro Vás aktuálně nejvýhodnější.

Úvěr

Finanční úvěr je v současnosti velmi rozšířenou formou způsobu financování automobilu, a to jak pro soukromé osoby, tak podnikatele či firmy. Oproti dříve používanému finančními leasingu totiž přináší hned několik výhod, přičemž jednou z hlavních je to, že jste od začátku majitelem vozidla uvedeným ve velkém technickém průkazu. Díky tomu lze s vozem snadněji nakládat, používat ho a provádět případné změny. 
Pořízení vozu na úvěr většinou znamená prvotní složení tzv. akontace (první splátka) v předem dohodnuté výši (např. 30 % ceny vozu), která má vliv na stanovení výše následujících pravidelných měsíčních splátek, jež jsou zakotveny v úvěrové smlouvě. V případě zájmu jsme schopni nabídnout i úvěr bez akontace, tzn. do 100 % výše ceny vozu. Výhodou pořízení vozu na úvěr je také to, že máte případné finanční prostředky k dispozici pro své jiné aktivity či podnikání a nemusíte hradit celou kupní cenu ihned při pořízení vozu.

Výhody financování vozu pomocí úvěru:

  • Již od začátku jste vlastníkem vozu
  • Možnost nastavení doby splácení úvěru až na 72 měsíců
  • Možnost financování až 100 % z celkové ceny pořízeného automobilu
  • Úvěr poskytujeme na vozy se stářím až 10 let
  • Pro plátce DPH je výhoda ve formě odpočtu DPH z celé pořizovací ceny vozu
  • Pro firmy a živnostníky možnost daňových odpisů od počátku splácení vozu.

Pojištění automobilů

Pojištění je velmi důležitou součástí ochrany vašeho majetku a financí a jeho sjednání byste neměli podcenit jak u nového, tak ani u ojetého automobilu. Ze zákona je u nás povinné sjednání Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzv. Povinné ručení), ale doporučujeme využít našich služeb i pro sjednání havarijního pojištění či pojištění proti odcizení.
Díky tomu, že jsme jedním z největších českých automobilových prodejců, můžeme Vám i v oblasti pojištění nabídnout velmi atraktivní podmínky. Rádi Vám přímo v autosalonu pomůžeme se v problematice zorientovat a připravíme Vám individuální výhodnou nabídku s řadou zvýhodnění, slev a doplňkových služeb navázaných nejen na likvidaci případné škody.
V oblasti pojištění dlouhodobě spolupracujeme se spolehlivými a kvalitními partnery a pojišťovnami (např. Česká pojišťovna, Allianz, Generali).

Pro získání nejvýhodnějších podmínek a slev, nebo jen pro konzultaci kontaktujte naše prodejce.

Napište nám zprávu