NH CAR kariéra

Společnost NH Car patří k největším prodejcům nových a ojetých vozů v Česku, což je zároveň pro všechny její zaměstnance garancí férového přístupu a odpovídajícího ohodnocení. Podívejte se na nabídku volných pracovních míst a rozšiřte tým našich více než 120 zaměstnanců.

NH Car je ryze českou společností, která na tuzemském trhu působí od roku 1991, a aktuálně se zaměřuje na prodej a servis značek Volkswagen, Audi, Škoda, Kia a Fiat, a to ve svých třech pražských provozovnách (Strahov, Černý Most a Malešice - Centrum ojetých vozů). Více se o vzniku a vývoji společnosti NH Car dozvíte zde. Jako jeden z největších českých obchodníků na automobilovém trhu nabízí NH Car svým zaměstnancům jistotu a zázemí velké stabilní společnosti.

Aktuálně rozšiřujeme tým o tyto pozice

Automechanik

Do našeho servisního týmu, na Praze 6 - Strahov a Praze 9 - Černý Most, hledáme nového kolegu na pozici AUTOMECHANIK, AUTOLAKÝRNÍK, AUTOKLEMPÍŘ

POŽADUJEME:

  • odpovídající vzdělání v oboru
  • zodpovědný a pečlivý přístup ke svěřeným úkolům

 NABÍZÍME:

  • zázemí silné stabilní společnosti
  • zajímavé mzdové hodnocení
  • moderní prostředí
  • příjemný kolektiv
  • zaškolení
  • nástup možný ihned
  • zaškolení

CV můžete zasílat na e-mailovou adresu pro pobočku na Praze 6 panu R. Ježkovi rostislav.jezek@nhcar.cz a CV pro pobočku na Praze 9 zasílejte panu T. Plzákovi tomas.plzak@nhcar.cz

Servisní poradce

Do našeho servisního týmu na Praze 6 hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici SERVISNÍ PORADCE

POŽADUJEME:

  • výborné vystupování
  • prozákaznickou orientaci
  • týmového hráče s ochotou se učit novým věcem
  • pozitivní přístup, elán
  • pečlivost, zodpovědnost
  • praxi v oboru automotive vítána
  • cizí jazyk (AJ, NJ) vítán

NÁPLŇ PRÁCE:

  • objednávání zákazníků do servisu
  • související administrativní agenda - tvorba servisní zakázky, fakturace, vedení kalendáře oprav
  • komunikace s klíčovými zákazníky společnosti

NABÍZÍME:

  • firemní benefity
  • zaškolení

CV zasílejte na e-mailovou adresu pro pobočku na Praze 6 panu R. Ježkovi rostislav.jezek@nhcar.cz