Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

12. dubna, 2021

Informace o provozu

Servisy fungují opět bez omezení. Prodej nových a ojetých vozů zůstává nadále v režimu on-line.

Vážení zákazníci,

servisní služby NH Car v Praze 6 Strahov a Praze 9 Černý Most zůstávají nadále v provozu včetně prodeje náhradních dílů bez omezení. Všechny naše zákazníky rádi uvítáme uvnitř našich provozoven servisu, kde s Vámi také za přísných hygienických podmínek, vyřídíme Vaše požadavky spojené s Vaším servisovaným vozidlem. Otvírací doba servisních služeb nadále funguje od pondělí do pátku v čase 7:00 - 18:00. Pro jednodušší online komunikaci neváhejte využít objednávkový formulář nebo servisní kontakty na naše přijímací techniky, kteří vám jsou plně k dispozici. Zároveň žádáme všechny naše zákazníky, aby respektovali nejen bezpečnost svoji, ale i našich pracovníků v každodenním provozu. Vstup bez zakrytých dýchacích cest dle aktuálně platných nařízení je zakázán.

Služby prodeje nových a ojetých vozů společnosti NH Car jsou z důvodu vládního opatření od 27.12.2020 nadále omezeny. Prodej nových a ojetých vozů je plně nahrazen on-line komunikačními kanály. Naši prodejci Vám jsou tedy i nadále plně k dispozici telefonicky a online z bezpečí vašeho domova vyřešit individuálně všechny Vaše požadavky a to od pondělí do pátku v čase 8:00 - 18:00 hod.

V sobotu jsou pro Vás on-line k dispozici prodejci ojetých vozů v čase 8:00 - 13:00 hod.

Děkujeme Vám za pochopení a věříme, že tato výjimečná opatření společně zvládneme.

Otevírací doba servisu 

Pondělí - Pátek: 7:00 - 18:00 (provoz není omezen)

Otevírací doba prodej: (nové a ojeté vozy)

ZAVŘENO - jsme vám k dispozici online (telefon + e-mail)

KONTAKTY ZDE

Jedeme v tom s vámi, váš NH Car

Aktualizace: 12.4.2021, 7:00

Sledujte nás