Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

29. dubna, 2021

Již 15. let s Coca Cola HBC

V letošním roce oslavujeme s naším dlouholetým partnerem Coca Cola HBC Česko a Slovensko 15 let velmi úspěšné spolupráce a těšíme se další etapu našeho partnerství.

Předání vozů bude probíhat postupně v několika fázích. Jako první získá Coca-Cola HBC Česko a Slovensko v dubnu celkem 68 vozů značky ŠKODA, z nichž více než polovinu tvoří vozidla na CNG pohon (5x OCTAVIA CNG, 33x SCALA CNG), zbytek pak plug-in hybridy (25x SUPERB iV, 5x OCTAVIA iV). Během roku 2021 dojde postupně k předání více jak 300 vozů, tedy přibližně dvou třetin z plánovaného celkového počtu. „Opatření v oblasti klimatu jsou pro nás klíčová.Do roku 2030 snížíme v rámci celé společnosti Coca-Cola HBC naše absolutní emise pro přímý provoz a výrobu o 55 % v porovnání s výchozím rokem 2017. Ve spolupráci s našimi partnery nám pak tato změna vozového parku pomůže snížit emise v České republice a na Slovensku o 20 %,“ říká Dan Timotin, generální ředitel Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

Ambice společnosti směrem u udržitelnému podnikání potvrzuje i volba čistě digitálního reportingu a vyúčtování nákladů. Coca-Cola HBC také extrémně dbá na bezpečnost svých zaměstnanců na cestách, proto jsou všechna vozidla vybavena i nejmodernějšími prvky bezpečnosti, jako např. sledování únavy řidiče, sledování mrtvého úhlu, line-assist, adaptivní tempomat, parkovací senzory nebo bezdrátový SmartLink. Všechna vozidla jsou navíc vybavena GPS trasovacím systémem, díky kterému může společnost monitorovat ekologickou stopu jednotlivých vozů a navrhovat opatření směřující k větší efektivitě jízdy. Kromě samotných vozů zajišťuje Volkswagen Financial Services i všechny potřeby spojené s jejich provozem, jako pravidelný servis, výměnu pneumatik, zajištění náhradního automobilu v případě běžných oprav i nenadálých událostí, pick-up servis či řešení pojistných událostí.

Vozidla budou sloužit především obchodním zástupcům společnosti, oblastním vedoucím prodeje či zaměstnancům z řad středního managmentu v České republice a na Slovensku.

„V letošním roce oslavujeme s naším dlouholetým partnerem Coca Cola HBC Česko a Slovensko 15 let velmi úspěšné spolupráce. Těšíme se další etapu našeho partnerství, které, doufám, bude trvat dalších min. 15 let. Děkujeme,“ shrnuje Martina Nimčová, jednatelka hlavního dodavatele vozů Škoda NH Car, s.r.o.

Sledujte nás