Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

31. srpna, 2018

NOVÁ FABIA

Vylepšená ŠKODA FABIA přijíždí s vyzrálejším designem, jemuž dominuje přepracovaná příď. Na nově tvarovanou masku chladiče navazují elegantní LED světlomety, díky kterým má vůz ŠKODA FABA osobitý charakter.

Udělejte si pohodlí

Nová ŠKODA FABIA nabízí dostatek prostoru pro cestující a jejich zavazadla. Interiér je komfortně široký a díky velké panoramatické střeše působí o číslo větším dojmem. 

Bezpečnost bez kompromisů

Kompaktní velikost neznamená u modelů ŠKODA žádně ústupky v oblasti bezpečnosti. Již tak bohatou nabídku asistentů rozšiřuje ŠKODA FABIA a řadu nových systémů, známých spíše z vozů vyšších tříd.

Dlouhá jízda potmě po náročném výletu či nepřehledný, hustý provoz v ulicích měst. Tyto každoděnní řidičské zkoušky vám přestanou dělat vrásky na čele díky pokročilým asistenčním systémům, nově rozšířeným o hlídání mrtvého úhlu Blind Spot Detect či automatické přepínání dálkových svštel Auto Light Assist. Systém využívá kameru u vnitřního zpětného zrcátka k zapínání a vypínání dálkoých světel a umožňuje vám mít dokonalý přehled o dění před vámi ve všech možných případech.

Před zraněním chrání řidiče i jeho spolucestující až šest, airbagů, které poskytují sehranou interakci s tříbodovými automatickými bezpečnostními pása a bezpečnostnímu opěrkami hlavy.

ŠKODA FABIA dostala maximální pětihvězdičkové hodnocení v nárazovém testu Euro NCAP ve všech čtyřech oblastech (ochrana dospělých cestujících, bezpečnost dětí, bezpečnostní asistenční systémy a ochrana chodců). Při testech byl kladen důraz zejména na stabilitu prostoru pro cestující.

Sledujte nás