Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

13. března, 2017

NOVÁ ŠKODA OCTAVIA -Třída sama pro sebe

Výrazně inovovaná, s novým sebevědomým designem a řadou nových technologií pro váš komfort i bezpečí. Variabilnější a výkonnější než kdy předtím. NOVÁ ŠKODA OCTAVIA.

KRÁSNÁ NEJEN NA POHLED

Design nové ŠKODA OCTAVIA je precizně promyšlen do posledního detailu. První věcí, která vás na vozu upoutá, jsou inovativně navržené dvojité světlomety, odkazující na světovou tradici českého sklářství. Důraz na malé prvky s velkým efektem je patrný i z celkové konstrukce nového automobilu – jeho vyvážené proporce a ostré hrany vytváří spolu s výraznou maskou přirozeně působivý a přitažlivý styl vozu, který vás zaujme nejen na první pohled.

DOKONALÁ NEJEN NA DOTEK

Interiér vozu ŠKODA OCTAVIA byl vždy synonymem funkčnosti a prostornosti. To jsme posunuli na další úroveň přidáním LED ambientního osvětlení, nových materiálů, nebo nové generace infotainment systémů ve skleněném designu.

NA CESTÁCH BEZ OBAV

Bezpečnost a pohodlí jsou dvě strany téže mince. Nová ŠKODA OCTAVIA má k dispozici řadu inovativních asistenčních systémů pro zvýšení bezpečnosti vás i ostatních účastníků silničního provozu.

 

Front Assist - je bezpečnostní systém, který varuje před rizikem kolize a v případě nevyhnutelné srážky začne brzdit ve snaze minimalizovat její následky

Blind Spot Detect - pomáhá řidiči bezpečně změnit jízdní pruh tím, že upozorní na jakákoliv vozidla v mrtvém úhlu.

Rear Traffic Alert - při vycouvávání z parkovacího místa rozpozná vozidla blížící se ze stran.

Lane Assist - asistent pro jízdu v pruhu.

Crew Protect Assist - proaktivní ochrana cestujících na předních sedadlech koordinuje činnost palubních systémů s cílem minimalizovat následky případné krizové dopravní situace.

Travel Assist - využívá kameru ve vnitřním zpětném zrcátku ke sledování dopravních značek na aktuálním úseku silnice.

Driver Alert - omezuje riziko krizové situace způsobené únavou.

Sledujte nás