Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

3. srpna, 2021

Nové DUCATO 2021

100 % Ducato. 100% elektrické. Nejkomplexnější modelová řada na trhu vhodná pro jakýkoliv úkol.

DOJEZD AŽ 370 KM
Vyberte si ze dvou možných kapacit baterií tříčlánkové baterie s kapacitou 47 kWh pro dojezd 235 km nebo pětičlánkové baterie s kapacitou 79 kWh a dojezdem 370 km.* * Hodnoty odpovídají verzi Dodávka L2H1 v rámci měřícího cyklu WLTP City

ENERGIE NA CESTĚ
Nové E-Ducato nabízí 4 možnosti nabíjení s chytrým konektorem umožňující nabíjet jak střídavým (AC), tak stejnosměrným proudem (DC).

NOUZOVÝ REŽIM
Unikátní vychytávka ve struktuře baterií, která umožňuje pokračovat v cestě i v případě poškození některého z článků baterie.

KDYKOLIV, KAMKOLIV BEZ JAKÉHOKOLIV ZÁKAZU
Užívejte si daňové výhody a přístup do center měst, kam mohou mít vozidla s běžným spalovacím motorem vjezd zakázán.

Nový Fiat Ducato 2021
V roce 2020 byl Fiat Ducato jedním z nejprodávanějších vozů v segmentu užitkovým vozidlem v Evropě, a to díky 40 let neustálých inovací, zaměřených na podporu podnikání svých zákazníků. S ohledem na tradici neustálých inovací bylo nové Ducato vyvíjeno nejmodernější technologií, takže může vždy zůstat o krok napřed před konkurencí. Kombinuje své vynikající vlastnosti a zůstává leadrem v objemu nákladního prostoru, účinnosti a flexibility společně s inovacemi založenými na konektivitě, bezpečnosti, pohodlí, účinnosti a stylu.

KONEKTIVITA & DIGITALIZACE
NEJLEPŠÍ INFOTAINMENT A MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ VE SVÉ TŘÍDĚ K tomu všemu patří nová rozhraní UConnect s obrazovkami až do 10 ”, špičkový plně satelitní navigační systém včetně 3D map TomTom a integrovaného bezdrátového rozhraní Apple CarPlay nebo Android Auto. Tyto systémy poskytují přístup k nejběžněji používaným ovládacím prvkům vozidla pouhým jedním klepnutím. Nabídku doplňují UConnect 7 ”- také s Apple CarPlay, Android Auto - a UConnect 5”.

BEZPEČNOST & PODPORA ŘÍZENÍ
PRVNÍ LCV VOZIDLO S AUTONOMNÍM ŘÍZENÍM Nové Ducato je uváděno na trh jako první lehké užitkové vozidlo s autonomním řízením úrovně 2, které nabízí celou řadu pokročilých asistenčních systémů (ADAS) na silnici i při parkování.  Od omezení rychlosti až po ovládání brzdění před neočekávanými překážkami, jako jsou chodci a cyklisté, od rozpoznávání dopravních značek, sledování pozornosti řidiče, adaptivní tempomat s funkcí Stop & Go, Lane Keep Assist a Traffic Jam Assist

KOMFORT & JÍZDNÍ ZÁŽITEK
NOVÉ FUNKCE PRO ZJEDNODUŠENÍ KAŽDODENNÍHO VYUŽÍVÁNÍ VOZIDLA Svěží design interiéru reprezentuje přepracovaná palubní deska a volant spolu s novou řadicí pákou, novými panely dveří a automatickými ovládacími prvky klimatizace. Interiér nového Ducata je také příjemnější prostředím pro práci řidiče a to i díky sklopné středové konzole, která slouží jako stoleček pro práci s počítačem, nebo jako jídelní stoleček. Novinkou jsou také sdružené ovladače na volantu, díky kterým řidič ovládá nejpoužívanější funkce vozidla.

NOVÝ MOTOR MULTIJET 3
VÝKON OD 120k DO 180k Nové Ducato je k dispozici s motorem MultiJet 3 splňujíci normu Euro 6D ve čtyřech úrovních výkonu (120, 140, 160 a 180 k) a s novou vylepšenou šestistupňovou manuální převodovkou a také automatickou převodovku 9Speed, která je k dispozici u variant 140 k, 160 k a 180 k. Řada Heavy-Duty s manuální a automatickou převodovkou, která je k dispozici ve třech nejvyšších úrovních výkonu, doplňuje nabízené motory a zachovává si stejný točivý moment jako u lehkých modelů, který je již ve své třídě nejlepší a dosahuje hodnoty 450 Nm.

Všechny ceníky k modelu FIAT DUCATO naleznete níže ke stažení