Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

Vážení zákazníci, s radostí Vás informujeme, že naše společnost NH Car, s.r.o., jako součást dealerské sítě Direct auto, mění svoje jméno a od 1. 4. 2023 pokračuje nově pod jménem Direct auto Praha, s.r.o. Všechny kontakty zůstávají v platnosti a těšíme se, že Vás v druhé polovině dubna přivítáme i na zcela nových webových stránkách. Váš Direct auto tým

25. září, 2018

Novinky - Volkswagen Užitkové vozy

Vždy na vrcholu. Moje cesta.

 

Tradiční spolehlivost

Transporter vyrazil poprvé na silnice před neuvěřitelnými 68 lety. Za tu dobu se na něm změnil snad každý šroubek. Každý model je dokonalejší, než ten předchozí. A díky této tradici a k dokonalosti vycezilované spolehlivosti se z něj stala legenda a leader ve svém segmentu. I proto, když se řekne dodávka, spousta lidí si představí právě Transporter.

Úsporné motory TDI

Motory TDI mají mimořádně nízkou spotřebu, ale i dostatečně silný výkon, aby vám dopřály radost z jízdy. Sedmistupňová převodovka DSG i pohon všech čtyř kol 4MOTION, to jsou věci, které z Transportera dělají vůz, o který se dá opřít.

Bezpečnost

Asistenční systémy dovedou rozpoznat vaši únavu a upozornit vás na to, že přejíždíte z jednoho pruhu do druhého. Dovedou předvídat riziko srážky. A o vaši bezpečnost se pochopitelně starají i airbagy.

Záruka 4 roky

Do Transporteru můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky při ujetí max. 200.000 km. I toto je součást sériové výroby.

Vzorová kalkulace vozu Transporter.

Užijte si testovací jízdu.

Pro více informací kontaktujte našeho prodejce lnf.milan.vaclavik@nhcar.cz

Sledujte nás