8. února, 2018

Nový Volkswagen T-Roc.

Neuznává autority, kromě svojí vlastní.

Sebejistotu má již ve svých genech.

Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým sebejistým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi individualizace.

 

Zanechá dlouhotrvající dojem.

Jestliže toužíte po výrazném designu, rozsáhlém spektru možností individualizace, vysoce kvalitním zpracování až do nejmenšího detailu, rozhodněte se pro model T-Roc, který ví, jak zapůsobit.

 

Design, který se hodí k Vašemu životnímu stylu.

T-Roc Vám díky komfortní a prostorné koncepci interiéru nabízí spoustu prostoru pro rozvoj Vaší osobnosti. K tomu přispívají také progresivní designové prvky a mnoho možností individualizace.

 

Vyvarujte se zbytečného stresu.

I když jste zvyklí zvládat stres, T-Roc Vám v celé řadě takových situací pomůže a zajistí úlevu. Asistenční systémy v nejlepším případě dokážou nehodě dokonce zcela zabránit.

 

Každá jízda bude na vyšší úrovni.

Využijte maximálně čas strávený ve voze T-Roc. Díky moderním infotainment systémům budete mít neustále aktuální informace, můžete telefonovat pomocí hands free nebo můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu a přitom sledovat navigaci do cíle Vaší cesty. A v případě, že si to přejete, můžete jej dokonce ovládat pomocí hlasových pokynů.

 

Efektivní a flexibilní jako Vy sami.

Zejména u Vašeho automobilu očekáváte výkon. T-Roc může být na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION pro zajištění optimální trakce na téměř jakémkoli povrchu, sportovním podvozkem pro optimální ovládání a adaptivní regulací podvozku DCC.

Pro bližší informace kontaktujte naše prodejce:

Michal Cibulka                        Martin Hrnčíř
prodejce Volkswagen                                    prodejce Volkswagen
michal.cibulka@nhcar.cz                                martin.hrncir@nhcar.cz
 
Marcel Janeček                      
prodejce Volkswagen                                    
+420731681527                                             
marcel.janecek@nhcar.cz                              

Sledujte nás