Představení společnosti

NH Car – to je více než 30 let zkušeností s autorizovaným prodejem i servisem vozů v 6 showroomech v Praze se zastoupením značek Volkswagen, ŠKODA a Fiat

Za třicet let působení na tuzemském trhu si dovolíme říct, že o autech víme vše, a zkušenosti našich spokojených stálých zákazníků to jen potvrzují.  Proto nám bude ctí, pokud se jimi stanete také Vy! 

A nezáleží na tom, jestli jste velká společnost, státní instituce, drobný podnikatel nebo si chcete udělat radost nákupem nového či ojetého vozu, protože ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně s ohledem na jeho potřeby i finanční možnosti.

NH Car patří k největším hráčům a zároveň k nejrespektovanějším prodejcům jak nových, tak i ojetých osobních a užitkových vozů v Praze. Kromě autorizovaného servisu výše uvedených značek se na nás můžete obrátit také s vozy Audi a Kia (neutorizovaný servis).

Pro případ náhlé pojistné události je Vám non stop k dispozici naše NH Car asistenční linka s tím, že zapůjčení náhradního vozidla je samozřejmostí. V průběhu servisování Vašeho vozu Vám zajistíme jak krátkodobý, tak i dlouhodobý pronájem vozu, včetně těch užitkových.

NH Car, s.r.o.
Chodecká 2341/2
169 00 Praha 6 Břevnov
IČ 25114719
DIČ CZ699003841
Společnost je zapsaná u Městského soudu v Praze, C 50929
č.účtu: 246641051/0100
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
  
 

Soubory ke stažení: Všeobecné obchodní podmínky a výpis z OR

Napište nám zprávu