10. února, 2019

ŠKODA SCALA

Odvaha Vás žene kupředu. Nový kompaktní model si již můžete objednat.
VÝJIMEČNÁ HODNOTA

Kompaktní model s plnou dávkou praktičnosti a výbavy.

DYNAMICKÁ KRÁSA

Řešení exteriéru jako ze škatulky, které je založeno na sportovní studii VISION RS, se vyznačuje skulpturálními tvary, dynamickými prvky a nápadnou souhrou světla a stínů. 

Emotivní a dynamický vzhled vozů ŠKODA SCALA dává pětidvéřovému hatchbacku tak silnou identitu, že se nikdy neztrátíte v davu. Každý den si vychutnávejte moderní, nadčasov design, který léty zraje.

BI-LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY A TOP LED KONCOVÁ SVĚTLA

SCALA je vybavena standardnímu LED světlomety obsahujícími diody oro tlumená světla i denní svícení. Sofistikované Bi-LED přední světlomety se třemi krystalovými ,,kameny,, a charakteristickými rysy jsou více než jen atraktivní doplňek. Mezi výhody LED technologií patří delší životnost a skutečnost, že mají menší spotřebu energie.

Vůz se standardně dodává s koncovími LED světly, kde jsou diody použity pro brzdová, koncová a mlhová světla. Máte možnost se je vyměnit za TOP LED provedení, kde všechny role hrají diody. Další lákavou předností této verze je dynamický ukazatel směru a koncové světlo zasahují do zadních dveří.

SÁZKA NA JISTOTU

Důraz na bezpečnost u vozu SCALA byl také inspirován vozy vyšší třídy. Vůz je vybaven množstvím moderních asistenčních systémů, až 9 airbagy a systémem tísňového volání.

ŠPIČKOVÁ KONEKTIVITA

Usnadněte si život s konektivitou nové generacec díky funkcím, které zahrnují zabudovanou SIM kartu a bezdrátové spojení mezi vaším chytrým telefonem a vozem pomocí SmartLink+.

PROSTĚ NASEDNĚTE A VYRAZTE!

Relaxujte. SCALA je připravena na vše, co vám život přichystal.

Pro více informací kontaktujte naše prodejce: skoda.st@nhcar.cz, skoda.cm@nhcar.cz

 
 

Sledujte nás