Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

31. července, 2020

Pestré potěšení v NH Car

Pestré potěšení v NH CAR!

Nezisková organizace Pestrá se primárně, již od roku 2009, snaží pomoci lidem s různými druhy postižení. Zaměřuje se na výcvik asistenčních psů jak pro děti, tak i pro dospělé. Jako jediná v České republice má mezinárodně akreditovaný přirozený bezkotcový výcvik od Assistance Dogs International (ADI), globální autority na poli výcviku asistenčních psů.

Pestrá provozuje Nácvikovou ergoterapeutickou místnost s půjčovnou kompenzačních pomůcek a sociální podnik Pestrá cestovka. Zároveň podporují klienty v soběstačnosti, samostatnosti a poskytují sociální služby, přičemž zaměstnávájí lidi se zdravotním handicapem.

 Je nám ctí, že právě naše společnost NH CAR ve spolupráci se ŠKODA AUTO POMÁHÁ měla možnost pomoci právě tam, kde je to nejvíce potřeba, tedy organizacím, které čelí pandemii Covid-19 v první linii. A právě nezisková organizace Pestrá je toho konkrétním příkladem. Na jedné z našich poboček, v Praze Černý Most, na nás čekala velmi milá návštěva s doprovodem čtyřnohého asistenčního pomocníka, který byl nedílnou součástí předání automobilu ŠKODA OCTAVIA COMBI. Věříme, že vozidlo tak bude dalším pestrým pomocníkem k podpoře činnosti Pestré.

Děkujeme vám za příjemné a pestré potěšení.

Sledujte nás