Pomáháme

Společnost NH Car, s.r.o., je lídrem na trhu prodeje nových vozů Volkswagen, Škoda, Kia a Fiat. Uvědomujeme si, že musíme jít příkladem nejen v oblasti našeho podnikání, ale i společenské zodpovědnosti.

Pomáháme potřebným. Dobré věci se dají dělat, jenom když chcete. Když nejste lhostejní a máte v sobě aspoň trochu odpovědnosti. Pomáhat vás nikdo nemůže nutit.

Rodiče zemřeli při nehodě, sirotkům pomohla Nadace NOVA a NH Car

29.8.2016 Nadace Nova opět pomáhala. Není tomu ani měsíc, kdy při tragické nehodě na Plzeňsku zemřeli rodiče čtyř dětí. 

Nejstarší ze sourozenců požádal Nadaci Nova o pomoc, nutně potřeboval zapůjčit auto, které bude využívat hlavně při péči o mladší sourozence. A Nadace Nova mu dnes předala klíčky. Patronka Nadace NOVA Kristína Kloubková společně s obchodním ředitelem NH Car Radkem Donnerem dnes předali klíče od zbrusu nového vozu Kia Sportage nejstaršímu ze sourozenců.

"O neštěstí se hrálo i v televizních novinách a Nadace NOVA si všimla tohoto příběhu, kdy čtyři děti přišly o rodiče, kteří se stali obětí nehody, kterou nezavinili. Nadace NOVA oslovila rodinu Bucharových a zeptala se, jak jí může pomoct," popisuje moderátorka Kristína Kloubková.

Po tragické nehodě zažádal Luboš Buchar, kterému je teprve 22 let, o přidělení sourozenců do vlastní péče. Auto prý využije na cesty se sourozenci k lékaři, na koníčky, na nákupy a po příbuzných.

"Toto auto jsme vybrali z toho důvodu, že se jedná o auto kategorie SUV, které splňuje ta nejpřísnější kritéria na bezpečnost a na komfort. Vůz má zvýšený posaz, takže řidič má skvělý výhled," vysvětlil Donner z NH Car. (zdroj: http://www.nadacenova.cz)