Pronájem vozů

Společnost NH Car nabízí rovněž možnost krátkodobého nebo dlouhodobého zapůjčení vozu.

Pro zákazníky, kteří svůj vůz ponechají na našich servisech – pobočce Strahov či Černý Most, avšak potřebují být stále mobilní, dokážeme zajistit krátkodobý pronájem automobilu z více než 50 různých osobních i užitkových vozidel, od nejmenší ŠKODA CITIGO, přes nejoblíbenější ŠKODA OCTAVIA až po užitkový FIAT Doblo či Volkswagen Transporter. Všechny vozy jsou před každým zapůjčením zkontrolovány, procházejí pravidelnou údržbou a servisními prohlídkami.

Ceny jsou stanoveny na denním základě, takže naprosto vyhovují požadavkům každého zákazníka, který vůz potřebuje pouze na krátký časový úsek.

Ti zákazníci, kteří z nejrůznějších důvodů žádným vozem nedisponují, vozidlo vlastnit nechtějí, nebo potřebují vůz ke svému začínajícímu podnikání, rádi zajistíme dlouhodobé zapůjčení vozidla. Ve flotile máme vozy střední třídy, a to od nejžádanějších modelů jako jsou ŠKODA SUPERB, ŠKODA KODIAQ či Volkswagen Passat Variant, přesto dokážeme připravit nabídku všech našich prodejních značek (VW, ŠKODA či FIAT), přesně připravenou potřebám i očekáváním každého našeho klienta.

Samozřejmostí je i náhradní vozidlo pro případ neočekávané pojistné události, nebo naše NH Car non-stop asistenční linka.

Pro bližší podmínky krátkodobého či dlouhodobého zapůjčení nás neváhejte kontaktovat na uvedeném kontaktu:

Petr Fabera
provozní ředitel
+420 734 172 937
petr.fabera@nhcar.cz

Napište nám zprávu