Servis Volkswagen – užitkové vozy

Autorizovaný servis: Servis

Postaráme se o Váš vůz

Vyberte důvod

Na dvou místech v Praze nabízíme kompletní autorizovaný servis nových i starších vozů značky Volkswagen užitkové vozy. K opravám používáme výhradně kvalitní schválené náhradní díly a disponujeme nejmodernějším servisním zázemím.

NH Car je držitelem certifikátu ISO 9001 za kvalitu a jakost poskytovaných služeb a jeho zaměstnanci pravidelně absolvují veškerá školení potřebná pro profesionální servis všech vozů značky Volkswagen. Ve svých pobočkách v Praze 6 na Strahově a Praze 9 na Černém Mostě disponujeme veškerým potřebným servisním zázemím, které je dnes bezpodmínečně nutné pro servisní úkony s garancí kvality, a to v případě značky VW i pro celou paletu užitkových vozů Volkswagen. Rádi vám provedeme menší údržbu či servis stejně jako zvládneme i technologicky náročné servisní úkony u dnešních moderních vozů.

Pro Volkswagen užitkové vozy poskytujeme:

- Veškeré servisní práce – mechanické, klempířské, lakýrnické, elektrikářské…
- Pneuservis
- Odbornou montáž doplňků a příslušenství (např. handsfree sady)
- Montáž audiosystémů a multimediálních zařízení
- Instalaci zabezpečovacích zařízení
- Non-stop odtahovou službu a servisní vůz
- Měření emisí naftových i benzinových motorů
- Zajištění STK
- Náhradní vozidlo po dobu opravy
- Povrchové umytí Vašeho vozu po opravě
- Kompletní vyřízení veškerých formalit spojených s likvidací pojistné události. Jsme smluvními partnery pojišťoven Kooperativa, Česká pojišťovna, Allianz, Generali, Uniqa a ČSOB pojišťovna.

Jak se zachovat při pojistné události?

V případě autonehody či poškození Vašeho vozidla zachovejte v první řadě klid a zajistěte bezpečnost svou i ostatních. V případě nutnosti samozřejmě poskytněte první pomoc a zavolejte příslušné záchranné složky (číslo integrovaného záchranného systému je 112). Vyšetření události policií zajistěte zejména v těchto případech:
- Vykradení vozidla
- Při nehodě se zraněním osob a také v případě, že odhadovaná způsobená škoda přesahuje 100 000 Kč.
Nezapomeňte si uložit (opsat, ofotit mobilem) údaje o ostatních účastnících nehody (jména, adresy, doklady totožnosti, informace o pojištění vozidel). Následně nás neváhejte kontaktovat – jsme tu pro Vás a pomůžeme Vám vše rychle vyřešit. Ve všední dny volejte přímo na naše jednotlivé pobočky, kde jsme Vám k dispozici od 7 do 18 hodin. Mimo pracovní dobu pak volejte naši nonstop asistenční službu na tel. 603 563 330. Poskytneme Vám profesionální poradenství a asistenci a poradíme Vám jak v případě poškození Vašeho vozidla nejlépe postupovat. Pokud si to budete přát, zajistíme odtažení vozu do servisu, poskytneme Vám náhradní vůz a vyřídíme nejen samotné opravení automobilu, ale také veškeré formality s partnerskými pojišťovnami. Jsme smluvním opravcem pojišťoven Allianz, Česká pojišťovna, Kooperativa a Generali.

Vždy jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.