Škoda Connect

Prostřednictvím Portálu ŠKODA Connect můžete snadno a pohodlně spravovat svůj zákaznický účet na počítači z pohodlí domova. K tomu si do svého mobilu stáhněte aplikaci ŠKODA Connect a ovládejte svůj vůz i pomocí chytrého telefonu. Abyste mohli začít využívat služby ŠKODA Connect, je nutné se nejdříve zaregistrovat a služby aktivovat na Portálu ŠKODA Connect.

BALÍČEK SLUŽEB ŠKODA CONNECT

Infotainment Online
Připojením vašeho Infotainment systému k internetu získáte možnost využívat širokou nabídku online služeb, včetně služeb Dopravní informace online a Import trasy.

Care Connect
V rámci tohoto balíčku získáte 2 druhy služeb: Proaktivní servis pro spojení s vaším oblíbeným servisním partnerem a Vzdálený přístup k vozu pro správu automobilu na dálku.

Tísňové volání
V případě nehody naváže vůz automaticky spojení s tísňovou linkou a zefektivní proces zachranných složek.

STÁHNĚTE SI APLIKACI ŠKODA CONNECT

S aplikací ŠKODA Connect máte svůj vůz vždy pod kontrolou. Zkontrolujte všechny nezbytné funkcionality svého vozidla kdekoliv a kdykoliv ze svého chytrého telefonu nebo chytrých hodinek. Služby jsou dostupné na základě objednaného balíčku ŠKODA Connect: Infotainment Online nebo Care Connect. Zkontrolujte si kdykoliv stav paliva nebo jízdní data z poslední cesty. Nejste si jisti, zda jste zamkli svůj vůz? Nemějte obavy, s aplikací ŠKODA Connect si budete jistí. S pomocí služby „Poslední parkovací pozice“ najdete svůj vůz snadno a jednoduše. V případě potřeby můžete dokonce zahoukat a zablikat. Plánujete cestu? Pošlete cíl cesty přímo z domova do navigace svého vozidla. S funkcí Manažer času vám ŠKODA Connect pomáhá nepřetržitě. Kontroluje váš kalendář a na základě aktuální dopravní situace vás upozorní na čas, kdy potřebujete odjet, abyste dorazili na další schůzku včas.