Velká soutěž pro milovníky cyklistiky a krásných aut!

Zahrajte si o cyklotýden pro 6 osob u jezera Attersee v Rakousku s Volkswagen Transporter kombi

Logo Český slavík 2017

! SOUTĚŽ BYLA UKONČENA !

Výherce budeme kontaktovat na ragistračním e-mailu.

Upozornění:

Z důvodu technické poruchy došlo k výpadku synchronizace dat ve vysledcích hráčů, porucha je odstraněna, veškerá data byla obnovena a synchronizace již opět funguje. Omlouváme se za zpusobené problémy.

Při příležitosti naší podpory ankety Český slavík Mattoni jsme pro vás připravili hru „Autíčka“ o řadu poutavých cen

Hlavní cenou pro výherce bude týdenní dovolená u rakouského ledovcového jezera Attersee, v jehož okolí je nespočet tras pro cyklisty. Dopravu zajistí od nás zdarma zapůjčený Volkswagen Transporter kombi. Současně poskytneme výherci plnou výbavu na cestu v podobě držáků kol, dálniční známky (ČR, A), pojištění vozu, tankovací kartu Shell a cyklo dres NH Car (tričko)

Výherce hlavní ceny si na dovolenou s sebou bude moci vzít dalších 5 lidí, takže může jet celá rodina nebo třeba parta kamarádů. Další ceny do soutěže věnovala agentura Musica Bohemica, Granát, družstvo umělecké výroby, Turnov a hudební vydavatelství Universal Music.

Hráč si vybere jedno ze tří autíček a začne hru. Autíčko se rozjede a do cesty se mu začnou stavět různé překážky (např. strom, billboard, domečky apod.) které musí stisknutím mezerníku nebo myši přeskočit. Na cestě budou také dálniční brány, které budou mít různou výšku a hráč musí včas zhodnotit, zda-li je má přeskočit nebo podjet. Jakmile narazí, hra končí

Při startu se spustí počítadlo "ujetých metrů" a čím vyšší bude počet, tím lepší bude skóre. Vyhrává hráč s nejvyšším počtem ujetých metrů. Hráč může hru opakovat libovolně krát a počítá se nejlepší dosažené skóre. V průběhu hry se bude rychlost zvyšovat a překážky budou častější.

Soutěž probíhá od 16.10.2017 do 19.11.2017.

Po ukončení soutěže vyhlásíme 10 nejrychlejších hráčů, pro které máme atraktivní ceny. Celkový vítěz získá týden pro 6 osob u rakouského jezera Attersee, dopravu zajistí od nás zdarma zapůjčený Volkswagen Transporter kombi. Celkový vítěz dostane také dvě vstupenky na závěrečný galakoncert ankety Český slavík Mattoni 2017.