Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

26. září, 2017

SOUTĚŽ!

Soutěžte s námi a novým vozem ŠKODA KAROQ.

Soutěžte s námi a novým vozem ŠKODA KAROQ, který můžete otestovat během akce KO Speed Climbing v OC Letňany. Hrajeme o ceny z kolekce ŠKODA Motorsport.
Tipněte si kolik kilometrů najede Škoda Karoq při předváděcích jízdách během akce KO Speed Climbing v OC Letňany od 1. do 5. listopadu. Přidejte si naší stránku do "To se mi líbí" a napište Váš tip do komentářů. Tři nejpřesnější odpovědi vyhrávají!
Soutěž končí v pondělí 6. listopadu o půlnoci, vyhodnocení zveřejníme v středu 8. listopadu a výherce budeme kontaktovat přes jejich facebookový profil.

Zde naleznete pravidla soutěže:

Pravidla soutěže

Termíny soutěže:            

1. kolo od 26. 9. do 30. 9. 2017 – vyhodnocení 2. 10. 2017

2. kolo od 28. 10. do 1. 11. 2017 – vyhodnocení 3. 11. 2017

3. kolo od 1. 11. do 6. 11. 2017 – vyhodnocení 8. 11. 2017

V každém kole bude na facebookovém profilu společnosti NH Car zveřejněna tipovací otázka a soutěžící budou odpovídat do komentářů pod příspěvkem. Zároveň si musí přidat profil společnosti NH Car do „To se mi líbí“.

Vyhrávají 3 nejpřesnější tipy. V případě, že více výherců odpoví shodně, rozhoduje o jejich pořadí čas publikování jejich odpovědi. Výherci budou kontaktování přes soukromou zprávu na Facebooku.

Výhry v 1. kole jsou: 3x batoh Škoda Motorsport (foto níže) a 3 x 4 vstupenky na Autoshow Praha 2017. Výhry pro další kola soutěže budou zveřejněny nejpozději v den spuštění příslušného kola soutěže.

Výhry v 2. kole jsou: 1.místo - hodinky Škoda Motorsport a batoh Škoda Motorsport, 2.místo - mikina Škoda Motorsport a batoh Škoda Motorsport, 3.místo - tričko Škoda Motorsport a batoh Škoda Motorsport.

Výhry ve 3. kole jsou: 1.místo - hodinky Škoda Motorsport a batoh Škoda Motorsport, 2.místo - mikina Škoda Motorsport a batoh Škoda Motorsport, 3.místo - tričko Škoda Motorsport a batoh Škoda Motorsport.

Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti NH Car a jejich rodinní příslušníci. Ceny nelze právně vymáhat, ani za ně požadovat finanční náhradu. Ceny je nutné převzít osobně na adrese společnosti NH Car, Broumarská 1503, Praha 9 oproti podpisu protokolu o převzetí. Zaslání výhry poštou není možné. Účastí v soutěži výherce souhlasí s tím, že při převzetí výhry bude pořízen audio vizuální záznam, který bude zveřejněn na facebookovém profilu společnosti NH Car. Společnost NH Car si vyhrazuje právo smazat ty soutěžní příspěvky, které by neodpovídaly zadání soutěže nebo by v rozporu se všeobecnými pravidly společnosti Facebook. Rovněž si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv zrušit či změnit soutěžní podmínky.

V Praze 26. 9. 2017

Sledujte nás