Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

9. října, 2018

Užitkové vozy Volkswagen! To je moje cesta!

Spolehlivé a odolné užitkové vozy Volkswagen. Volkswagen - Moje cesta.

Caddy

Naložit na sebe víc než ostatní.

Uveze nejvíc

Caddy je nejen robustní vůz, který toho vydrží opravdu hodně. Ale ještě toho uveze víc než ostatní. Konkrétně je jeho užitná hmotnost 945 Kg. Což znamená, že ve své kategorii toho uveze bezkonkurenční nejvíc.

Spolehlivost a bezpečnost

Caddy je parťák, který Vás nenechá na holičkách. A nejde jen o motor a bezpěčtnostní opatření. Adaptativní tempomat, ABS a inovativní brzdový systém, to jsou nástroje, díky kterým se na Caddy můžete vždy spolehnout. Parkovací systémy, mezikolní brzda, airbagy nejen pro řidiče a spolujezdce, ale i boční a hlavové airbagy. To jsou jen některé z chytrých pomocníků, které se starají o Vaše bezpečí.

Záruka 4 roky

Do Caddy můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky a ujetí max. 200.000 km. I toto je součástí sériové výroby.

Měsíční splátka úvěru již 4 250 Kč

Amarok

Nikdy neuhnout

Síla, kterou zkrotíte jen vy

Amarok byl postavený ta, aby ho v terénu nic nezastavilo. Šestiválec s výkonem 190 kW Vás dostane tam, kam potřebujete. A na silnici zase ucítíte jeho temperament a dravost. Třílitrový šestiválec navíc můžete pomocí funkce overboost krátkodobě nabudit až na 273 koní. Je jen na Vás zda jej budete více využívat v náročném terénu, či si budete užívat unikátních dynamických schopností na silnici. Skvělá kombinace automatické osmistupňové převodovky a stálého pohonu všech čtyř kol 4Motion, pak zaručuje maximální poct bezpečí a snadnou ovladatelnost.

Styl i výkon

Zaprvné: nový Amarok disponuje největší ložnou plochou ve své třídě. Takže praktičtější pick-up neexistuje. Prémiová model Aventura navíc ale nabízí i spoustu stylu a vytříbený design. Dvacetipalcová kola z lehké slitiny, bi-xenonové světlomety zaručují nejen, že bude radost na Vás pohledět, ale hlavně budete skvěle vidět vy. Chromované detaily či sportsbar, je toho spousta k užitku i k obdivu.

Řidičuv trůn

Pokud se dotanete do situací, které vyžadují hodně dřiny. S Amarokem na to nejsme nikdy sami. Navá generace asistenčních systémů Vám pomůže při jízdě ze svahu či při rozjíždění se do kopce. Samozřejmostí je i ParkPilot a tempomat. Příjemné detaily jako kožený volant, moderní infotainment včetn navigace Discover Media. Sedadlo řidiče pak nabízí 12 nastavitelných paramentrů, pomocí nichž si můžete dopřát absolutní pohodlí na míru.

Užívat s stejně práci i volný čas

Co to znamené když se řekne 3,5 tuny? To, že Váš Amarok na přívěsu bez problému uveze koně, jachtu nebo malý bagr. Vyspělý podvozek Amaroku zases zaručí komfortní jízdu i při zatížení 985 kg. Srsné a odolné auto, které z Vás ale nevyklepe duši. Vše o čem pravý chlap sní.

Záruka 4 roky

Do Amaroku můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky a ujetí max. 200.000 km. I toto je součástí sériové výroby.

Měsíční splátka úvěru již 10 850 Kč.

Crafter

Umět pořádně zabrat

Nejmodernjší asistenti

Odborníci ve 22 zemích se shodli na tom, že řešení asistenčních služeb Crafteru je na takové úrovni, že si zaslouží ocenění mezinárodní dodávka roku 2017. Mohly za to mj. aktivní ochrana boků, asisteent pro vyjíždění z parkovacího místaa i asistent pro couvání s přívěsem.

Funkčnost

Sedadla ergoComfort s odpružením do nákladového protoru i možnosti zajištění nákladu a skvělé pracovní míst řidiče. Argumentů, proč je Grafter vaším ideálním funkčním pomocníkem je mnoho.

Velká bezpečnost

Asistent pro změnu jízdního pruhu, kompenzaci bočního věteu, Lane Assist i multikolizní brzda. Crafter vyůžívá nejmodernější nástroje k tomu, aby e Vámani nikomu jinému nic nestalo.

Záruka 4 roky

Do Crafteru můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky a ujetí max. 200.000 km. I toto je součástí sériové výroby.

Měsíční splátka úvěru již 9 600 Kč.

Caddy Alltraack

Prosadit se kdekoliv

Zlepšená trakce

Caddy jako jediný ve vé třídě může být již od výrobce na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION, který zajišťuje optimální trakc a zvýšenou bezpečnost při průjezdu zatáčkami. Caddy Alltrack s pohonem všech 4kol 4MOTION tak dojede na ta nejkrásnější míta, a to i v případě, že pojedete po mokrých nebo zasněžených silnicích.

Komfort pro individualisty

V interiéru upoutá pozornost komfortní palubní deska s dekory "Carbon Square Dark", částečná výbava v kůži s ozdobnými vy v barvě "Muskat",detaily zdobené chromem.  Dokonalý zvuk pro objevitelské výpravy pak zajistí rádio "Composition Colour".

Výrazný "offroad" vzhled

Výjimečný exteriér vozu Caddy Alltrack podtrhují doplňkové díly lakované v barvě vozu, podélné střešní nosiče a kryty vnějších zpětných zrcátek ve stříbrné barvě, prosklení "Privacy" i zatmavená zadní světla. Vynikající přenos síly na vozovku pak zajistí sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Quito".

Záruka 4 roky

Do Caddy Alltrack můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky a ujetí max. 200.000 km. I toto je součástí sériové výroby.

Měsíční splátka úvěru již 6 650 Kč

Transporter

Vždy na vrcholu

Tradiční spolehlivost

Transporter vyrazil poprvé na silnice před neuvěřitelnými 68 lety. Za tu dobu se na něm změnil snad každý šroubek. Každý model je dokonalejší, než ten předchozí. A díky této tradici a k dokonalosti vycezilované spolehlivosti se z něj stala legenda a leader ve svém segmentu. I proto, když se řekne dodávka, spousta lidí si představí právě Transporter.

Úsporné motory TDI

Motory TDI mají mimořádně nízkou spotřebu, ale i dostatečně silný výkon, aby vám dopřály radost z jízdy. Sedmistupňová převodovka DSG i pohon všech čtyř kol 4MOTION, to jsou věci, které z Transportera dělají vůz, o který se dá opřít.

Bezpečnost

Asistenční systémy dovedou rozpoznat vaši únavu a upozornit vás na to, že přejíždíte z jednoho pruhu do druhého. Dovedou předvídat riziko srážky. A o vaši bezpečnost se pochopitelně starají i airbagy.

Záruka 4 roky

Do Transporteru můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky při ujetí max. 200.000 km. I toto je součást sériové výroby.

 Měsíční splátka úvěru již 7 590 Kč.

 

Přijďte si užít testovací jízdu.

Pro více informací kontaktujte našeho prodejce: lnf.milan.vaclavik@nhcar.cz

Sledujte nás