30. října, 2019

Volkswagen T6.1

Před více než 70 lety se stal řešením nedostatku přepravních kapacit. Dnes je model Transporter 6.1 skříňový vůz výkonnější než kdykoliv před tím. Za pomoci své pozoruhodné výšky nákladového prostoru, dostatku místa a moderních asistenčních systémů řidiče se postará, abyste se Vy, Vaše pracovní parta i Váš materiál dostali každý den dobře do práce.

Každý den se staráte, aby se velké množství materiálu a Vaše celá pracovní parta dostala dobře z bodu A do bodu B. Transporter 6.1 se proto postará o to, aby jste s přitom měli dobře i Vy. Jeho ergonomické pracoviště řidiče, jeho plynule nastavitelný volant a plynule nastavitelné sedadlo řidiče, tvarově stálé komfortní polstrování i nově uspořádaná přístrojová deska Vám udělají jezdění tak pohodlné, jak jen to je možné. Díky skvělému výhledu si zachováte i v turbulentním centru města nebo na nepřehledných staveništích snadněji přehled o svém okolí. A zaparkovaný vůz se stane jednoduše Vaší kanceláří na cestách.

 Nástavby a přestavby

Vaše práce není jako všechny ostatní. Proč by to pak měl být Váš vůz? Protože každý má během svých pracovních dnů co do činění s vlastními výzvami, spolupracujeme ve Volkswagen Užitkové vozy s profesionálními výrobci nástaveb a přestaveb. Z modelu Transporter 6.1 skříňový vůz Vám udělají užitkový vůz střižený na míru. Více se dozvíte na stránkách věnovaných úpravám užitkových vozů Volkswagen. 

Sledujte nás