Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše

27. srpna, 2018

Zcela nová KIA Ceed - přesvědčte se

První dojem rozhoduje. Pokud se Vám zamlouvá to, co vidíte, je nejvyšší čas na důkladnou prohlídku. Získejte první dojem z detailů vnějšího designu a nastupte si, abyste si udělali první představu o interiéru.

Působivý desing. Ušlechtilé detaily

Sofistikovaný a ušlechtilý až do nejmenších detailů. Sebevědomý a dynamický. Design nové generace Kia Ceed si zaslouží po všech stránkách nejvyšší uznání.

Plný chytrých technologií

Očekávejte více a přesně to dostanete. Nové generaci modelové řady Kia Ceed výrobce dal do vínku ještě více chytrých technologií, které budou nepřetržitě vylepšovat Vaše zážitky z jízdy.

Vyspělá bezpečnost. Vynikající komfort

Co se týče zajištění Vaší bezpečnosti v silničním provozu a úrovně komfortu, myslíme se, že více je více. Proto se používá sofistikované technologie Drive Wise.

Zažijte snadné parkování s chytrým asistentem

Tento systém Vám maximálně usnadní parkování. Používá senzory na přídi, bocích a zádi, aby Vám pomohl s parkováním na podélná, šikmá a příčná parkovací místa. Všechno. co musíte udělat, je už jen ovládat brzdy, pedál plynu a převodovku.

Asistent pro jízdu v dopravní koloně

Plynulá a bezpečná jízda: tento systém je velkým krokem směrem k poloautomatizované jízdě, protože dokáže za všech okolností udržovat vůz uprostřed jízdního pruhu, regulovat rychlost jízdy a udržovat bezpečnou vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla automatickým zrychlováním a zpomalováním, v případě potřeby až do zastavení.

 

Pro více informací, nebo objednání testovací jízdy kontaktujte naše prodejce KIA na Strahově: kia.st@nhcar.cz.

 

 

 

Sledujte nás